my photos · places

Коли бути красивим?

На роботі з одним литовцем зав’язалась суперечка про прекрасне. Він хвалив українських дівчат, які гарненькі, задбані, і взагалі, треба, щоб дівчата завжди так одягались, щоб уся вулиця оберталась. Я зайняла позицію англійців: зручний одяг на щодень, сама залишаю туфлі на каблуках на роботі, мінімум макіяжу.

Згодна, часом  хочеться гарно виглядати, в ресторан вибратись чи на прогулянку, але ця все краса займає час, який можна і на щось інше витратити. Я підфарбовую очі і замальовую нерівності на шкірі, ось і все, особливої різниці до і після немає. За словами литовця, його дівчина фарбується і наряджається навіть тоді, коли з дому не планує виходити, щоб бути “красивою для нього”, тобто без усієї цієї мішури він одразу кинеться за іншими спідницями. Про дівчину він розповідав лише, що вона молода і гарна в різних варіаціях, і саме цей факт найбільше насторожує. Хіба більше немає за що цінувати кохану людину?

Завжди цікавила одна річ: нарощуть собі дівчата волосся, нігті, татуюють брови, і ще багато чого, але всю цю “красу” постійно треба підтримувати, і коштує це немало. Вони це сприймають як інвестицію в майбутнє, кращого партнера допоможе знайти, чи їх хтось спонсорує? А раптом гроші закінчаться, і кілька місяців з поламаними нігтями доведеться ходити, поки самі не відпадуть? Я не дуже в цьому розбираюсь, просто на фото до і після бьюті-процедур фото до мені подобаються набагато більше.

Така в нас зараз погода, якщо вам для щастя не вистачає білки в парку, ось вона:

19_1

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s