Uncategorized

Кіт поштою або не все, як у британців

tumblr_o4rio7Znm61qz6f9yo1_500

За білим кроликом, звідси.

Не можу повірити, що британка справді вислала кота поштою. Як можна не помітити кота у посилці? Це ж її треба якось на пошту донести/довезти? Тут.

Британці відносять до життя якось простіше, на мою скромну думку. Ось на Пасху я бачила величезні черги у Макдональдсах і ресторанах швидкого харчування “на виніс”. Де ж сімейні цінності, родинний обід? Правильно, вони цим не дуже переймаються.  Не хочеться готувати, замовимо їжу чи підемо до Wetherspoons, це така мережа пабів, де за кілька фунтів можна з”їсти пів курчати з салатом і картоплею, і напій на вибір в комплекті.

Я повинна зізнатись, що сама останнім часом цим грішу. Навіть не уявляю, щоб хтось із моїх знайомих ліпив вареники чи голубці катав годинами. “А борщі тобі тепер жінка варитиме!” – а дзуськи, ви ж не пакт з дияволом підписуєте, коли заміж виходите. Знайомий розповідав, що додому приходить, а жінка у нього, до речі, не працює. Одним словом, він додому о шостій приходить і сам собі вечерю готує, бо дружина не любить готувати. За логікою, він і для дружини готує, бідна цілий день голодна сидить.

Щось особливе роблять тут хіба що на Різдво чи коли гості приходять, просто щоб продемонструвати, що ви все-таки вмієте готувати. Але гостей тут запрошують украй рідко, недарма британці свій дім називають замком, правда- правда.

Advertisements

2 thoughts on “Кіт поштою або не все, як у британців

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s